AKTUALONŚCI

Nowy sprzęt sportowy w naszej Szkole

Nowy sprzęt sportowy w naszej Szkole 
Z wielką przyjemnością informujemy, iż nasza Szkoła uzyskała środki finansowe z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łużnej działającej przy Gmina Łużna . Przyznana kwota 4 000,00 zł została przeznaczona na następujące zakupy rzeczowe:
 • ślizgi
 • piłki do siatkówki
 • rakiety do tenisa stołowego
 • piłki do tenisa stołowego
 • słupki i siatka do badmintona
 • zestaw rakiet i lotek do badmintona
 • maty fitness
 •  taśmy fitness
 • skakanki
 • piłki ręczne
 • hantle vinylowe
 • piłki halowe
 •  piłka fitness
 • drabinki koordynacyjne
 •  siatka do tenisa stołowego
 • piłki unihoc
 • plansza animacyjna Tarcza Strzelecka
 • chusta animacyjna w zestawie z piłkami
 •  lina animacyjna do przeciągania
 • gra Duże Bierki
 • worki do skakania
Składamy serdeczne podziękowania za przyznane środki, które umożliwiły Szkole zakup wspomnianego wyżej sprzętu sportowego. Organizowane konkursy, zawody sportowe oraz festyny z wykorzystaniem nowego sprzętu sportowego przyczynią się do popularyzacji zdrowego stylu życia zarówno w naszej Szkole, jak również w środowisku lokalnym.