AKTUALONŚCI

Warsztaty “Dbam o przyrodę – idea Zero Waste oraz nauka sortowania odpadów”

Wszyscy już wiemy jaki jest plan wydarzeń przewidziany na dzień 12 czerwca. Jesteśmy jednak przekonani, że to co dobre, szybko się kończy. Chcemy dlatego zaradzić ewentualnemu niedosytowi ogłaszając już dziś świetne warsztaty dla naszych uczniów, które odbędą się dnia 13 czerwca w wydaniu plenerowym na boisku przy naszej szkole.
Warsztaty pn. “Dbam o przyrodę – idea Zero Waste oraz nauka sortowania odpadów” poprowadzi dla nas Pani Marta Pietrusiak, absolwentka Ochrony Środowiska UJ, właścicielka firmy Eco2u, Eko-Mama, organizatorka akcji ekologicznych doświadczona w organizacji eco-eventów.
 
Działanie realizowane w ramach projektu: “Świat pszczołą stoi – ekologiczne formy wspierania owadów” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.