Wolontariat

Spartakiada wolontariuszy 2022

6 października 2022 r. na hali sportowej OSiR odbyła IV Drużynowa Spartakiada Wolontariatu, zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach. Zgłoszono do niej 10 szkolnych klubów wolontariatu z powiatu gorlickiego, w tym nasz Szkolny Klub Wolontariatu. Podczas spartakiady mogliśmy wziąć udział w takich konkurencjach jak rzutki do tarczy, rzut piłką lekarską, przeciąganie liny, rzuty do kosza, unihokej, a nawet strzelanie z broni pneumatycznej. Naszą szkołę reprezentowali: Jarek, Szymon, Ania, Marysia, Karolina i Amelka. Wydarzenie to przyczyniło się do podniesienia naszej sprawności fizycznej, wspólnej integracji, a przede wszystkim do promowania szczytnej idei wolontariatu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania! 

Obejrzyj video relację z wydarzenia klikając ikonkę poniżej.