AKTUALONŚCI

Wycieczka dzieci z oddziału przedszkolnego na “Ranczo Przyjaciół Przyrody”

12 czerwca 2023 r. dzieci z oddziału przedszkolnego równo o godzinie 8:30 wsiadły do autobusu i udały się pod opieką swojego wychowawcy, Pani Ewy Soroty do Stróż.

We wspaniałym obiekcie jakim jest “Ranczo Przyjaciół Przyrody” miło spędziły czas na świeżym powietrzu korzystając z bogatego programu. Pod okiem Pani przewodniczki, dzieci odwiedziły boksy tamtejszych koni, chętnie korzystając z możliwości pogłaskania każdego mieszkańca. Dzięki tej wizycie, nasze przedszkolaki wróciły z bogatą wiedzą dotyczącą różnych rodzajów koni, ich nawyków żywieniowych i pielęgnacji. Nie mają już wątpliwości co oznacza słowo “toczek” czy też “kopystka”.

Po wizycie w stadninie, na dzieci czekały kolejne atrakcje. Nasi najmłodsi uczniowie wykonali ozdobne ekologiczne pojemniczki oraz oddali się przedniej zabawie na placu zabaw oraz na dmuchańcach. Wiedziały, że czeka ich również małe co nieco dla brzuszka – pyszna grillowana kiełbaska. Czy można chcieć więcej?

A już teraz zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wycieczki: https://www.facebook.com/spbiesnik/videos/1418678035560400