Bez kategorii

III miejsce w konkursie pt. ,,O czym opowie Tuwim “

Dnia 30 października, uczniowie naszej szkoły z klasy czwartej: Nikola Rzemińska, Franciszek Jałowiec i Maciej Abram wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez GOK w Łużnej pt. :,,O czym opowie Tuwim “.

Celem konkursu była popularyzacja twórczości Juliana Tuwima oraz promocja czytelnictwa. Przygotowani czwartoklasiści przystąpili do testu dotyczącego wybranych wierszy Juliana Tuwima. Należy zaznaczyć, że nie wszystkie należały do najłatwiejszych. Wszyscy uczestnicy konkursu po wypełnieniu arkusza mogli liczyć na drugie śniadanie 😉 Nie obyło się bez przepysznie przyrządzonych kanapek, herbaty oraz ciasteczek. Ogłoszenie wyników nastąpiło około godziny 12:30. Wyróżnieniem dla naszej szkoły okazało się zajęcie III miejsca przez Franciszka Jałowca. Natomiast wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz dyplomy. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział serdecznie gratulujemy wyników i odwagi!

Dziękujemy Pani Klaudii Świątek za przygotowanie uczniów do konkursu.