Dzień Babci i Dziadzia 2024

,,Wiwat babunie, wiwat dziadkowie śpiewamy,

Bo nasze babcie, bo naszych dziadków

kochamy!”.

Tak 30 stycznia śpiewali uczniowie naszej szkoły na wyjątkowym wydarzeniu – Dniu Babci i Dziadka. Był to czas, kiedy mogli wyrazić swoją wdzięczność i miłość dla tych wyjątkowych osób, które wniosły wiele ciepła i mądrości do ich życia. Ta niezwykła uroczystość zgromadziła wielu gości, by wspólnie celebrować ważną rolę naszych najbliższych seniorów.

O godzinie 12:00 w sali gimnastycznej, dyrektor szkoły, pani Anna Kwiatkowska, serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych. Następnie uczniowie młodszy klas zaprezentowali swój występ -przedstawienie o Czerwonym Kapturku! W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli z dumą podziwiać swoje pociechy, nagradzając małych aktorów gromkimi brawami. Nie obyło się bez pięknych, wzruszających życzeń, które wybrzmiały z ust dzieci. To właśnie po nich uczniowie udali się do swoich babć i dziadków z miłym upominkiem. Sala wypełniła się uśmiechami, gdy uczniowie dzielili się z bliskimi swoimi uczuciami i wdzięcznością.

Po części artystycznej wszyscy udali się na okazały poczęstunek przygotowany przez rodziców. Herbata, kawa, ciepłe dania i pyszne ciasteczka umożliwiły spokojne rozmowy, dzielenie się wspomnieniami i cieszenie się wspólnie spędzonym czasem.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe świętowanie i obdarzanie nas swoją obecnością. Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole był wyjątkowym doświadczeniem, pełnym miłości i radości.