Procedury przeciwepidemiczne dla rodziców uczniów uczęszczających na zajęcia od dnia 25 maja 2020 r. ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Drodzy Rodzice, Udostępniam do wglądu procedury przeciwepidemiczne obowiązujące od dnia 25 maja 2020 r. w naszej szkole. Proszę o zapoznanie się z nimi oraz odpowiedzialne przestrzeganie obowiązujących zasad. Z wyrazami szacunku, Anna Kwiatkowskap.o. dyrektora szkoły PLIKI DO POBRANIA Procedury dla przedszkoli- rodzice.docx (18.39 KB)  OP zgody oswiadczenia.doc (28.50 KB)  Procedury przychodzenia- wychodzenia oraz przebywania uczniów w szkole […]

Drodzy Rodzice,

Udostępniam do wglądu procedury przeciwepidemiczne obowiązujące od dnia 25 maja 2020 r. w naszej szkole. Proszę o zapoznanie się z nimi oraz odpowiedzialne przestrzeganie obowiązujących zasad.

Z wyrazami szacunku,

Anna Kwiatkowska
p.o. dyrektora szkoły

PLIKI DO POBRANIA