AKTUALONŚCI

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice i uczniowie,

Czas wakacyjny powoli dobiega końca. Mamy nadzieję, że porządnie odpoczęliście w gronie rodziny i przyjaciół. Nie ukrywamy również, że bardzo się za Wami stęskniliśmy i sami nie możemy się doczekać, żeby Was wreszcie zobaczyć – “na żywo”, w szkolnych ławkach, w naszej szkole .

 

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczniemy Mszą świętą w naszej Kaplicy we wtorek, 1 września o godzinie 9.30. Następnie, o godzinie 10.30 zapraszamy uczniów na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas w budynku naszej szkoły. Poniżej podajemy informację dotyczącą przydziału sal dla poszczególnych klas.

 

W trosce o bezpieczeństwo nauczycieli oraz uczniów, informujemy o obowiązku dezynfekcji lub mycia dłoni oraz zakrywania ust i nosa we wspólnej przestrzeni szkoły (korytarze, toalety). Nie ma obowiązku noszenia maseczek w salach lekcyjnych. Bardzo prosimy Rodziców, aby zadbać o zakup maseczek dla swoich dzieci, jako że wyżej wspomniane wytyczne będą obowiązywać w naszej szkole do odwołania. Informujemy, iż Rodzice mogą wchodzić jedynie do części wspólnej szkoły (1 rodzic z dzieckiem) i również mają obowiązek zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji dłoni. Szczegółowe procedury sanitarno-epidemiologiczne pojawią się na stronie internetowej naszej szkoły w poniedziałek, 31 sierpnia br. Bardzo Was prosimy drodzy Rodzice oraz uczniowie o szczegółowe zapoznanie się z prcedurami oraz o ich przestrzeganie.

KLASAGODZINAWEJŚCIENR SALI
Przedszkole10.30główne2
Klasa I i II10.30od boiska szk.6
Klasa IV10.30od boiska szk.5
Klasa VI10.30główne1
Klasa VII10.30od boiska szk.oddział przedszkolny
Klasa VIII10.30główne4

Prosimy, aby klasy VI i VIII weszły do szkoły w pierwszej kolejności. Następnie, zapraszmy dzieci przedszkolne. Taki porządek pozwoli nam uniknąć tłoku w okolicy szatni.

 

DO ZOBACZENIA!