AKTUALONŚCI

“Świat pszczołą stoi – ekologiczne formy wspierania owadów” – SPOT REKLAMOWY (2)

Przedstawiamy drugi z pięciu spotów reklamowych stworzonych na potrzeby projektu realizowanego przez naszą szkołę pn. “Świat pszczołą stoi – ekologiczne formy wspierania owadów”. Nagranie jest zapowiedzią pełnej relacji z realizacji zadań w ramach projektu. Link do nagrania:https://youtu.be/xhEVqNosQhchttps://youtu.be/D5vmwrE3AyQZadanie realizowane w ramach projektu: “Świat pszczołą stoi – ekologiczne formy wspierania owadów” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska […]

Przedstawiamy drugi z pięciu spotów reklamowych stworzonych na potrzeby projektu realizowanego przez naszą szkołę pn. “Świat pszczołą stoi – ekologiczne formy wspierania owadów”. Nagranie jest zapowiedzią pełnej relacji z realizacji zadań w ramach projektu.
 
Link do nagrania:
Zadanie realizowane w ramach projektu: “Świat pszczołą stoi – ekologiczne formy wspierania owadów” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.