Uczniowie naszej szkoły z wizytą “na Zielonym Wzgórzu”

Dnia 16.11 uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. ,,Ania z Zielonego Wzgórza” w GOK w Łużnej. Przedstawienie było o tyle niezwykle, że aktorami okazali się uczniowie  Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Łużnej. Nasi podopieczni z zainteresowaniem oglądali występ starszych koleżanek i kolegów. Nie obyło się na nim bez efektów specjalnych tj. sztuczny dym, który okazał się doskonałym ,,przejściem” do czasu z przeszłości głównej bohaterki – Ani Shirley. Mamy nadzieję, że zetknięcie się z tym przedsięwzięciem skłoni naszych wychowanków do zagłębienia się w całej lekturze autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery ,,Ania z Zielonego Wzgórza”. 
Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie przejazdu uczniów do GOK w Łużnej.