AKTUALONŚCI

Świętowanie Pierwszego Dnia Wiosny

W pierwszy dzień wiosny atmosfera w naszej szkole była niesamowita! Wszyscy uczniowie, chcąc przywitać wiosnę, przyszli z fantazyjnymi, szalonymi fryzurami, które dodawały kolorów do korytarzy. Jednak nie tylko płeć żeńska zaimponowała nas swoją kreatywnością, ale również chłopcy swoimi zwariowanymi uczesaniami wychylili się przed szereg.

W tej konkurencji pierwsze miejsce zajęła Nikola Rzemińska, a wyróżnienia otrzymali: Milena Rzemińska, Milena i Alan Żarnowscy, Tomasz Szura.

Co więcej, okazało się, że to dzień bez plecaka! Dlatego też nasi wychowankowie swoje przybory szkolne, zeszyty i podręczniki nosili w tym dniu w pralce, wózkach dla dzieci, chodzikach, torbach, wiaderkach, koszykach tych sklepowych i tych na śmieci ;), walizkach, samodzielnie zdobionych kartonach.

W tym zadaniu pierwsze miejsce zajął Sebastian Bania ze swoją pralką franią. Wyróżnienia otrzymali: Zosia Wróbel, Erica Kubicz oraz Maciej Abram.

Oczywiście wszyscy uczniowie za swoją kreatywność zostali słodko nagrodzeni. Nie zapomnieliśmy także o Światowym Dniu Osób z Zespołem Downa i każdy zaprezentował swoje skarpetki nie do pary.

Wiosenne nastroje sprawiły, że lekcje przebiegały w radosnej atmosferze, pełnej energii i śmiechu. Mamy nadzieję, że reszta wiosny będzie równie kolorowa i pełna pozytywnych wrażeń!