AKTUALONŚCI

Uczennica klasy 4 zdobywa III miejsce w Finale I Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Anglojęzycznej

Dzisiaj w budynku kina Farys w Bieczu odbył się Finał I Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Anglojęzycznej, który zgromadził wielu utalentowanych uczestników z różnych szkół naszego powiatu. Organizatorem konkursu był Zespół Szkolno – Przedszkolny w Strzeszynie. Naszą szkołę reprezentowali w nim Nikola Rzemińska i Franciszek Jałowiec z klasy czwartej.

Nasi wychowankowie zaprezentowali swoje wiersze zachwycając widzów swoją interpretacją oraz głębią przekazu utworów. Dowodem na to jest uzyskanie III miejsca uczennicy naszej szkoły Nikoli Rzemińskiej.
Możemy pogratulować naszym uczniom odwagi w zmierzeniu się z nowym wyzwaniem recytatorskim oraz podziękować Pani Sylwii Migacz za przygotowanie do konkursu.